Opinii

Nu votați Ciolacu!*

* titlul ne aparține.

HALAL Premier Prezidențiabil PSD! Ciolacu, la Rifai: ”SUNT 100% PENTRU DREPTUL LA AVORT” – VIDEO

La trei zile după ce a numit-o pe LGBT-ista marxist-leninistă Victoria Stoiciu ca vicepreședinte al PSD, premierul României și candidatul Partidului Social Democrat la prezidențiale Marcel Ciolacu, proaspăt „recules” propagandistic la Mănăstirea Văratec după o tură prealabilă la „marea preoteasă” a UE, Ursula von der Leyen, se dă din nou în stambă și afirmă cu convingere proletară:

„Sunt 100% PENTRU” „dreptul la avort”, ceea ce reprezintă, conform avocaților în domeniu, „o crimă cu premeditare”.

Crimă susținută și de USR, pe care același premier PSD îl acuză pe bună dreptate de marxism, doar în scop electoral, fără să-și vadă bârna din ochiul lui. De fapt, cu discursul pro-avort “100%” și cu un vârf LGBT, PSD a devenit Neo-USR.

Adevărul despre avorturi a fost rostit cu subiect și predicat de cel mai influent jurnalist al lumii, Tucker Carlson: „Avortul este un sacrificiu demonic”. – integral pe activenews.ro.


Vă recomandăm și: Transgenderismul, ,,fratele geamăn” al transumanismului – Cum ne sunt expuși copiii și tinerii ,,cultului tehnocratic al morții” (Irina Bazon)


MAGAZIN CRITIC – Nihil Sine Deo / Știri ALESE cu GRIJĂ de suflet

Redacția MAGAZIN CRITIC

Leave a Comment

Recent Posts

Melancolie

Eram și noi ca stele aprinse în boltă Clipesc fermecător și se salută Am dat…

5 ore ago

26 Aprilie 1917 –  Memoriul de la Darnița (Kiev, Ucraina) a românilor transilvăneni prizonieri afirmă dreptul popoarelor la autodeterminare

S-a vorbit din păcate și se vorbește extrem de puțin despre un eveniment semnificativ din…

4 zile ago

25 Aprilie 1954 – O situaţie aproape incredibilă, numele unor români decedați maghiarizate pe adeverințele de înhumare

Atunci când se vorbește despre maghiarizarea forțată a românilor de pe teritoriul Transilvaniei, majoritatea au…

5 zile ago

24 Aprilie 1877 – Începe războiul ruso–turc, la care ia parte și România, dornică să–și consfințească independența de stat deplină

Declinul evident al Imperiului Otoman începând cu prima jumătate a secolului XIX a încurajat mai…

6 zile ago

Mihail Neamțu: “Împotriva fanatismului care monopolizează adevărul şi contra oricărui reflex inchizitorial de condamnare a opiniilor dizidente”

Deputatul AUR Mihail Neamțu, preşedintele Comisiei pentru cultură, arte şi mijloace de informare în masă,…

7 zile ago

18 Aprilie 1942 – Comuna Viile Sătmarului. Refugiatul Pop Vasile spânzurat de subsuori, timp de 5 zile, și zilnic stropit cu apă rece

La data de 18 aprilie 1942 în comuna Viile Sătmarului s-a petrecut încă un eveniment…

2 săptămâni ago