Pisoiul Chiorbete al familiei Baisescu
Ieri seara familia Baisescu a descoperit cu groaza ca un membru al familiei lor, pisoiul Chiorbete, a disparut de acasa si este de negasit. L-au cautat ore in sir, pe cele cateva hectare ale domeniului lor, ba chiar au angajat pana si scafandri pentru a-l cauta pe fundul lacului care este in proprietatea familiei.
Pur si simplu pisoiul Chiorbete este de negasit. Familia roaga pe oricine il poate gasi din intamplare pe pisoiul Chiorbete sa ia imediat legatura cu familia Baisescu. Cine il va gasi este rugat sa ii dea imediat un whiskey cu putina gheata pentru ca altfel are insomnii si nu poate dormi.
Familia este ingrijorata de soarta pisoiului Chiorbete si ofera o recompensa consistenta! Rugam seriozitate! Mai jos aveti imaginea cu pisoiul Chiorbete!
Este posibil ca pisoiul sa fi plecat de acasa din cauza traumelor la care il supunea celalalt membru al familiei, catelul Frecatel :
Deschideți orice rețea de socializare și veți fi bombardați de imagini ale unor petreceri pentru…
La 22 iulie 1910, în Blaj, unul dintre cele mai importante centre spirituale și culturale…
15 iulie 1858 – „Cap de Bour”, prima marcă poștală românească, simbol al demnității și…
La 15 iulie 1514, lângă Cetatea Timișoarei, se încheia unul dintre cele mai dramatice episoade…
21 Iunie 1849 – Avram Iancu și demnitatea unei națiuni care nu a îngenuncheat La…
11 iunie 1896 Procesul de presă dela 11/23 iunie al „Foii Poporului" (La Curtea de…
Leave a Comment