Categories: ActualitateȘtiri

APĂRAȚI PATRIOTUL – RAREȘ BOGDAN!

Apărați un om care apără Limba Română, Cultura și Istoria noastră Națională! Apărați un om care apără martirii și eroii României! Apărați un om care apără Tricolorul și Portul Național!

Apărați un om care apără onoarea și demnitatea Națiunii Române! Apărați un om care apără valorile naționale și patrimoniul spiritual lăsate de voievozii și cărturarii noștri! Apărați un om care apără memoria pământului nostru!

APĂRAȚI PATRIOTUL – RAREȘ BOGDAN!

Apărați un om care apără identitatea neamului nostru! Apărați un om care apără Biserica Română cântată de Mihai Eminescu! Apărați un om care apără esența românismului! Apărați un om care apără poporul român!

Nu-l trădați pe Rareș Bogdan, este înrudit cu tot Neamul Românesc!

Laurian Stănchescu, scriitor și jurnalist român!

Laurian Stănchescu

Laurian Stănchescu, scriitor și jurnalist român.

Leave a Comment

Recent Posts

Țara mea Doina XXI (2)

Se scutur’ valuri de pământ Taine mari iar s-au cernut Frații tăi în arc grupați…

2 zile ago

Deputat AUR: Denunţ ferm planul subversiv maghiar „Kós Károly”, derulat în judeţul Bacău, şi solicit intervenţia urgentă a autorităţilor române

"Denunţ ferm planul subversiv maghiar „Kós Károly”, derulat în judeţul Bacău, şi solicit intervenţia urgentă…

2 zile ago

CONTABILITATE „PROGRESISTĂ”- COTIDIANUL NOULUI MARX „ADEVĂRUL” I-A NUMĂRAT MILIARDARULUI ELON MUSK CÂTE MAȘINI A VÂNDUT ÎN EUROPA

COTIDIANUL NOULUI MARX „ADEVĂRUL” I-A NUMĂRAT MILIARDARULUI ELON MUSK CÂTE MAȘINI A VÂNDUT ÎN EUROPA: DACĂ MUSK FĂCEA…

5 zile ago

Invitație, EUGEN ALUPOPANU | ,,THERE IS A LANDSCAPE IN MY HEAD’’

Dragi iubitori ai artelor, stimați colegi, avem bucuria de a vă invita la vernisajul expoziției…

7 zile ago

Heraclit din Efes și învățătura sa

Pr. Mănescu Cătălin Vasile Viața și gândirea lui Heraclit Heraclit s-a născut în Efes (Asia…

o săptămână ago

Marșul pentru Viață – Sâmbătă, 29 martie 2025. Comunicat de presă

Sâmbătă, 29 martie 2025, în cadrul și la finalul campaniei „Luna pentru viață 2025”, va…

2 săptămâni ago