Deși în spațiul public apar tot mai multe reclamații despre o posibilă fraudare a alegerilor, fiind depuse plângeri la DNA de către un candidat independent la alegerile europarlamentare (vezi aici: Alegeri cu scântei! George Simion, plângeri la DNA pentru fraudarea alegerilor), sau fiind ridicate serioase semne de întrebare cu privire la modul în care s-au derulat aceste alegeri proaspăt încheiate cu niște rezultate surprinzătoare și controversate (vezi aici: Un general acuză: Sunt foarte multe semnale ca s-au fraudat alegerile!), şturlubaticii de la USR își văd în continuare de treabă, ba lovind intens cu toporul la temelia familiei tradiționale, ba promovând agresiv ideologii totalitare, multiculturalismul samavolnic și propaganda pro imigrație ilegală.
Ce credeți că au mai făcut ăștia micii de la USR? Deși oficial ne cântă triluri bejboznice împotriva religiei și a “fanatismului religios”, mai ales când e vorba de ortodoxie, religia majorității românilor, totuși se comportă complet diferit când pe agenda lor li se pune pe tapet sarcina promovării unor … alternative religioase.
“USR Tineret susține libertatea religioasă în România și de aceea vrem să urăm „Eid Mubarak” tuturor celor care țin la această sărbătoare. „Eid Mubarak” înseamnă „Sărbători fericite” și este o urare transmisă la sfârșit de Ramadan (Postul islamic). “, au scris ăia micii de la USR Tineret
PS: Bolșevismu’ n-o muritu’, doar puțin s-o hodinitu’!
În zorii negri ai zilei de 15 septembrie 1940, satul românesc Cerișa, din județul Sălaj,…
Ziua de 15 septembrie 1944 rămâne înscrisă cu sânge și lacrimi în istoria neamului românesc…
Au trecut trei ani de la ziua în care l-am pierdut pe Profesorul martir Radu…
În toamna neagră a anului 1940, Clujul, inima Ardealului, a fost martor al unor atrocități…
Cea mai grea rană din Sălaj, una dintre cele mai mari tragedii românești din Transilvania…
Ziua de 11 septembrie 1940 rămâne înscrisă în istoria Ardealului ca una dintre cele mai…
Leave a Comment