Ziua eMAG , reduceri de 10.000.000 de lei
DURATA CAMPANIEI SI ARIA DE DESFASURARE
Campania „Ziua eMAG – 13 ani” se va desfasura doar in data de 8 decembrie 2014. Campania se desfasoara, pe site-ul web www.emag.ro, in limita stocului disponibil.
Pentru fiecare comanda inregistrata in perioada Campaniei, clientii primesc cate un Card Cadou sub forma unui cod electronic avand valoarea egala cu 13% din valoarea facturii aferente comenzii.
Aceasta valoare poate fi comunicata in cadrul materialelor publicitare aferente Campaniei atat in valoare procentuala, cat si absoluta. Cardurile Cadou se emit si vor fi transmise in format electronic (prin e-mail), dupa finalizarea comenzii, la adresa de email asociata contului de client eMAG.
Valoarea cumulata a Cardurilor Cadou de care poate beneficia un singur client nu va depasi suma de 1.000 lei (per client), indiferent de numarul comenzilor inregistrate in perioada Campaniei.
Adăugarea produselor în coșul de cumparaturi din cadrul site-ului www.emag.ro nu reprezintă rezervarea lor/inregistrarea comenzii; o comanda este inregistrata numai în momentul confirmarii de catre Organizator.
Deschideți orice rețea de socializare și veți fi bombardați de imagini ale unor petreceri pentru…
La 22 iulie 1910, în Blaj, unul dintre cele mai importante centre spirituale și culturale…
15 iulie 1858 – „Cap de Bour”, prima marcă poștală românească, simbol al demnității și…
La 15 iulie 1514, lângă Cetatea Timișoarei, se încheia unul dintre cele mai dramatice episoade…
21 Iunie 1849 – Avram Iancu și demnitatea unei națiuni care nu a îngenuncheat La…
11 iunie 1896 Procesul de presă dela 11/23 iunie al „Foii Poporului" (La Curtea de…
Leave a Comment