Nemultumiti de atitudinea unui angajat al FAN Courier, focșănenii l-au facut de rusine pe Internet. Compania a comunicat ca angajatul va fi sanctionat, Foto: facebook.com/ionut.ungureanu.391
Nemultumiti de atitudinea unui angajat al FAN Courier, focșănenii l-au facut de rusine pe Internet. Compania a comunicat ca angajatul va fi sanctionat.
O situatie constatata de catre un focsanean a provocat o serie de reactii virulente din partea internautilor de pe o retea de socializare. In cateva poze postate pe respectiva retea de socializare, un angajat al FAN Courier a fost surprins si fotografiat cu o cutie de carton aruncata chiar langa masina companiei.
Potrivit celui care a fotografiat incidentul, pe cutia de carton aruncata pe jos langa masina FAN Courier erau ramase inca datele personale ale unui client. De atitudinea angajatului companiei sunt nemultumiti mai multi clienti din Focsani care si-au exprimat in spatiul virtual diverse plangeri la adresa sa.
[info]Avem cea mai bună energie pentru tine.Alege pachete de energie 100% verde cu beneficii incluse[/info]
[alert-announce]”Soferul acestei masini , angajat al Fan Courier , arunca pe geam , fara niciun fel de rusine , o cutie de carton de parca acolo era cosul de gunoi !!!! Si ca sa fie tacamul complet pe cutia respectiva erau trecute si datele personale ale unei doamne !!!
In esenta esti rezultatul faptelor tale , prietene!!!! Imi doresc din suflet ca si copiii tai sa vada postarea asta !!!”, a postat pe contul sau de Facebook Ionut Ungureanu [/alert-announce]
La scurt timp dupa sesizarea facuta, Roxana Magopet, director de marketing și comunicare la FAN Courier( Marketing & PR Manager), a comunicat ca vor fi contactati cei de la FAN Courier din Focsani pentru a lua masurile corespunzatoare cu privire la acest incident.
[alert-success]”Buna ziua. Ionut, iti multumim pentru sesizarea acestei abateri grave. Vom lua legatura cu colegii din Focsani pentru a le comunica intamplarea, astfel incat sa se poata lua masurile potrivite. Nu este un comportament pe care sa il aprobam sau incurajam, ba dimpotriva, va fi sanctionat.”, a postat pe Facebook Roxana Magopet, director de marketing și comunicare la FAN Courier/ Marketing & PR Manager[/alert-success]
Sursa: Glasul.info
11 iunie 1896 Procesul de presă dela 11/23 iunie al „Foii Poporului" (La Curtea de…
Dacă ai petrecut măcar câteva minute în fața raftului de cosmetice sau pe un forum…
Foto: Reconstituire făcută cu AI În istoria zbuciumată a românilor din Transilvania, anii celui de-Al…
În primele decenii ale secolului al XIX-lea, Bucureștiul începea să cunoască influențele civilizației occidentale, iar…
8 iunie 1897 - Șomcuta Mare. Dr. N. Nilvan si Vasile Dragos sunt pedepsiți cu…
4 IUNIE 1942 – PIRU. O MĂRTURIE DESPRE DEMNITATEA ROMÂNILOR ÎN VREMURI DE ÎNCERCARE Istoria…
Leave a Comment