Categories: Societate

Atenție! Un nou și periculos drog face ravagii printre tinerii din România! Sinucidere la Arad după consumul de droguri

Atenție! Un nou și periculos drog face ravagii printre tinerii din România! Sinucidere la Arad după consumul de droguri

Tot mai mulți tineri din România cad pradă drogurilor, iar în unele cazuri povestea lor nu se sfârșește deloc bine. Cunoscut ca un tânăr descurcăreț în viață, competent, cu activitate și contracte de muncă atât în țară cât și în străinatate, Andi Szarvak a căzut însă în capcana drogurilor, acuzând o depresie severă după consumul anumitor substanțe, punându-și capăt zilelor prin spânzurare în timpul nopții.

De altfel, după dezvăluirile apropiaților săi, de o bucată de vreme tânărul traversa o perioadă cruntă de depresie, depresie care după toate indiciile părea a fi provocată de consumul de droguri.

Acest nou și periculos drog care face ravagii printre tinerii din România este numit “Șobolanul”, potrivit criticarad.ro.

Acest nou și periculos drog care face ravagii printre tinerii din România este numit “Șobolanul”, potrivit criticarad.ro.

Glasul.info

Portalul Românilor de Pretutindeni - pledoarie pentru panromânism Contact: redactie@glasul.info

Leave a Comment

Recent Posts

Tendința petrecerilor minimaliste: mai multă joacă, mai puține brizbrizuri, aceeași bucurie

Deschideți orice rețea de socializare și veți fi bombardați de imagini ale unor petreceri pentru…

o zi ago

22 Iulie 1910 – La Blaj, jandarmii unguri descing de brâie tricolore, peste 20 feciori şi fete şi le fac proces de contravenţie şi agitaţie

La 22 iulie 1910, în Blaj, unul dintre cele mai importante centre spirituale și culturale…

4 zile ago

15 Iulie 1858- Au fost tipărite în Moldova, primele mărci poștale. Acestea erau vestitele “Cap de bour” a căror primă emisiune cuprindea patru timbre

15 iulie 1858 – „Cap de Bour”, prima marcă poștală românească, simbol al demnității și…

2 săptămâni ago

15 iulie 1514 – Înfrângerea de la Timișoara și sfârșitul marii răscoale țărănești conduse de Gheorghe Doja

La 15 iulie 1514, lângă Cetatea Timișoarei, se încheia unul dintre cele mai dramatice episoade…

2 săptămâni ago