Daca glasul.info face propaganda anti-occidentala atunci putem spune ca hotnews.ro face propaganda antiromaneasca?

Tovarasi, fiti vigilenti! Elementele dusmanoase se infiltreaza si strica virtutea poporului iubitor de propaganda LGTB, de gaze de sist, anti-BOR (implicit ora de religie in scoli), democratie cu servicii si DNA samd! :)))

Sa mai si râdem cu oficina de propaganda Hotnews: in viziunea politicii Departamentului de Stat, cine este critic cu directia UE, cu politica internationala a institutiilor bancare sau cu viziunea belicoasa atlantista este, in mod cert, platit de rusi. Articolul este, evident, nesemnat. Sa spicuim, deci:

 

“Nu exista dovezi ca aceste site-uri sau grupuri de discutie sunt afiliate formal unor entitati ruse. (sic!) Intre ele exista insa similaritati de agenda, de idei, de personaje promovate. Dan Puric si Dorel Visan sunt, de exemplu, doua dintre figurile publice promovate intens pe aceste canale de discutie, dat fiind discursul lor indreptat impotriva asa-zisei colonizari a Romaniei de catre Vest.

Iata cateva dintre site-urile in care pot fi gasite temele enumerate mai sus:

vremuritulburi.wordpress.com
ziarulfapta.ro
www.activenews.ro
www.nationalisti.ro
www.expunere.com
gandeste.org
https://glasul.info/
www.cocoon.ro/”, au scris cei de la hotnews.ro

sursa: Iulian Capsali

Nota noastra: Daca glasul.info face propaganda anti-occidentala atunci putem spune ca hotnews.ro face propaganda antiromaneasca? Cui au facut propaganda pana acum cei de la hotnews? Nu cumva unui “nene” care a violat in mod repetat Constitutia Romaniei, legile statului roman si legile bunului simt?

Daca glasul.info face propaganda anti-occidentala atunci putem spune ca hotnews.ro face propaganda antiromaneasca?

Glasul.info

Portalul Românilor de Pretutindeni - pledoarie pentru panromânism Contact: redactie@glasul.info

Leave a Comment

View Comments

  • Da, numai ca hotnews e al securistilor care sunt anturati cu strainii si cu alogenii, si SRI si SIE lucreaza pentru ei, nu pentru romani. Asa ca ei sunt sursa respectabila, si voi daca nu sunteti destul de atenti la ce scrieti o sa ajungeti la beci.

  • Ca sa fiti siguri, injurati-i pe romani, si pe toata istoria lor, si pe orice patriot din istorie :))) Perfect asa, cu putin noroc va fac si reclama blogului.

  • Ah, si nu uitati sa injurati cat mai puternic BOR si ortodoxia romaneasca. E fundamental. Pentru ca asta creaza nationalism, ni s-a spus, si patriotii sunt Satan, trebuiesc bagati la puscarie. Daca injurati BOR destul, or sa va comande si statuie in parc.

Recent Posts

15 Iulie 1858- Au fost tipărite în Moldova, primele mărci poștale. Acestea erau vestitele “Cap de bour” a căror primă emisiune cuprindea patru timbre

15 iulie 1858 – „Cap de Bour”, prima marcă poștală românească, simbol al demnității și…

6 zile ago

15 iulie 1514 – Înfrângerea de la Timișoara și sfârșitul marii răscoale țărănești conduse de Gheorghe Doja

La 15 iulie 1514, lângă Cetatea Timișoarei, se încheia unul dintre cele mai dramatice episoade…

6 zile ago

De ce pune toată lumea acid salicilic pe față? Răspunsul unui dermatolog

Dacă ai petrecut măcar câteva minute în fața raftului de cosmetice sau pe un forum…

o lună ago