In anul Centenarului despre Corbii Albi
Am avut o revelatie: Corbii Albi sunt o ciudatenie a naturii, niste himere care apar foarte rar in mediul inconjurator, sortite sa nu supravietuiasca mult asemenea altor specimene albinoase, datorita faptului ca nu sunt adaptate corespunzator habitatului in care traiesc.
Fix asa sunt si antiromanii de la aceasta publicatie Corbii Albi care-si imprastie zilnic si sistematic veninul antiromanesc, dar mai cu seama in ultima vreme, in anul Centenarului.
In anul Centenarului despre Corbii Albi
Viktor Orban a suplimentat tocmai in acest an special pentru romani, cu 100 de milioane de euro bugetul pentru masina de propaganda antiromaneasca reprezentata in Romania din pacate si de publicatii precum Corbii Albi, MaghiaRomania & comp.
- Mihail Neamțu: „Împotriva fanatismului care monopolizează adevărul şi contra oricărui reflex inchizitorial de condamnare a opiniilor dizidente” - 23 aprilie 2025
- 18 Aprilie 1942 – Comuna Viile Sătmarului. Refugiatul Pop Vasile spânzurat de subsuori, timp de 5 zile, și zilnic stropit cu apă rece - 18 aprilie 2025
- 17 Aprilie 1906, Birchiș – Sătenii nu vor să voteze candidatul ungur. Jandarmii maghiari deschid focul asupra mulţimii - 17 aprilie 2025