RSS
«
»
TwitterFacebookPinterest

Cel mai tânăr poet vrâncean al echipei noastre a fost premiat la Târgu Jiu

Este o onoare pentru redacția noastră ca cel mai tânăr ziarist și poet vrâncean al echipei noastre să fie invitat la Târgu Jiu pentru premiere. Este o dovadă că publicația noastră a promovat și tineri de o înaltă ținută culturală și morală, recunoscuți de organizațiile naționale de specialitate. Nu ajung aprecierile noastre pentru a evidenția potențialul acestui tânăr, e absolut nevoie să-l cunoașteți personal și în ani de discuții și opinii interdisciplinare. Reamintim că Alexandru Mihail Eusebiu Ciobanu a semnat pentru mai multe numere ale revistei noastre și ne-a impresionat inclusiv cu abilitățile sale manageriale.

apiland.ro

Din partea colectivului, felicitări și multe mulțumiri!Continutul articolelor exprima punctele de vedere ale autorului, iar Glasul.info nu isi asuma raspunderea pentru aceste idei exprimate de catre autor, exceptie facand doar notele sau materialele publicate exclusiv de catre redactia Glasul.info


[button-red url="https://glasul.info/donatii/" target="_self" position="center"]Donează pentru Glasul.info[/button-red]